KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13384156
nr 1338 4156
Oidentifierad konstnär. Signerad, tjädrar. Olja på pannå, 18x23cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:20:25
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr